Stjørdals-Blink i medieplattformen

Nå har også nyopprykkede Stjørdals Blink blitt en del av toppfotballens felles medieplattform!

Sjekk ut deres nye hjemmeside på www.blinkfotball.no

Etter en meget imponerende sesong i 2019 rykket Stjørdals Blink opp i OBOS-Ligaen for første gang i klubbens historie. Sist klubben var i landets nest øverste nivå var i 1994. Nå er klubben blitt en av Norsk Toppfotballs 32 medlemsklubber og har dermed også fått tilgang til medieplattformen.

A-lagets lagleder, Knut Erlend Jegersen, hadde følgende å si om dette:

Opprykket til OBOS fører både laget og klubben vår inn i et ukjent, men ytterst spennende terreng. Det gjelder på og utenfor banen, sportslig som administrativt. Informasjonflyt internt og eksternt blir stadig viktigere, i takt med de mulighetene og utfordringene som ligger foran oss i vårt comeback på landets nest øverste nivå.

— A-lagets lagleder, Knut Erlend Jegersen

- Vi har stor tro på at den nye, funksjonelle og spenstige hjemmesiden vil gi oss styrkede muligheter til å formidle informasjon om det som skjer i klubben og ligaen forøvrig. Aktiv tilstedeværelse på flere digitale plattformer står sentralt også for oss, og vi gleder oss til å bli kjent med og ta i bruk stadig flere av de innbygde elementene i denne nye nettsiden. Stay tuned, vi oppdaterer og fyller på med informasjon kontinuerlig.

Norsk Toppfotballs Medie og IT-sjef, Thomas Torjusen, ønsker Stjørdals Blink velkommen inn i fellesplattformen:

- Det er hyggelig å få også Stjørdals Blink opp på Toppfotballens Medieplattfom og ikke minst at de fikk lansert rett før OBOS-ligaen starter igjen. Vi er sikre på at de vil oppleve dette som en svært robust og brukervennlig plattform for både de som jobber med løsningen i klubben og for supporterne som vil følge laget sitt.

- Siden de er på medieplattformen vår er de da nå også intergert i OBOS-ligaens app. Velg så Stjørdals Blink under menyvalget lag - kryss av for å motta nyheter i appen så vil du få en pushmelding hver gang laget legger ut en nyhet fortsetter Torjusen.

Sjekk ut deres nye hjemmeside på www.blinkfotball.no

Se også: Motta nyhetsbrev fra lagene i OBOS-ligaen - klikk her.

Stjørdals Blink

 • Har vært i landets nest øverste divisjon i: 1978,1979,1983,1992 og 1994.

 • 3.divisjon i 2017

 • 2.divisjon i 2018 og 2019

 • OBOS-Ligaen i 2020.

Toppfotballens medieplattform

 • Kom i første versjon i 2012

 • Versjon 2 ble lansert på slutten av 2016-sesongen

 • Alle klubbene i Eliteserien og OBOS-ligaen finnes på løsningen samt enkelte nedrykkede klubber

 • Designmessig utviklet av Netlife

 • Felles designsystem for alle basert på klubbenes fargespekter

 • Hver klubb får sitt eget fargeoppsett

 • Hver klubb får et, eller flere, mønstre.

 • Måten en klubb uttrykker seg på former også identiteten

 • Bidrar til høyere inntjening gjennom økt salg

 • Styrker merkevaren til klubbene og ligaene

 • Skaper verdi for lokale og sentrale partnere

 • Skaper engasjement rundt klubbene og toppfotballen

 • Effektiviserer forvaltningen av klubbenes nettløsning

Annonse fra Obos-ligaen: