Her er OBOS-ligaens terminliste

Spent på oppsettet for OBOS-ligaens terminliste for 2019-sesongen? Her ser du hvordan TV-kampene er i de første 15 rundene

Start og Aalesunds FK møtes i serieåpningen.

Runde 1 (30/03-01/04)
Tromsdalen - Jerv Søn 18:00
Sogndal - Sandnes Ulf Søn 18:00
Strømmen - Ull/Kisa Søn 15:00
Kongsvinger - Notodden Søn 18:00
Sandefjord - KFUM Søn 18:00
Skeid - Hamkam Søn 15:00
Nest Sotra - Raufoss Søn 15:00
Start - Aalesund Lør 15:30

Runde 2 (06/04-08/04)
Sandnes Ulf - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Skeid Søn 18:00
Aalesund - Kongsvinger Lør 15:30
Raufoss - Sandefjord Søn 15:00
KFUM - Start Søn 15:00
Ull/Kisa - Sogndal Søn 18:00
Jerv - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Tromsdalen Søn 18:00

Runde 3 (13/04-15/04)
Tromsdalen - Ull/Kisa Søn 18:00
Sogndal - Notodden Søn 18:00
Strømmen - Sandnes Ulf Søn 15:00
Kongsvinger - KFUM Søn 15:30
Sandefjord - Aalesund Lør 15:30
Skeid - Jerv Søn 15:00
Nest Sotra - Hamkam Søn 15:00
Start - Raufoss Søn 18:00

Runde 4 (20/04-22/04)
Tromsdalen - Sandefjord Man 18:00
Sandnes Ulf - Start Man 18:00
Aalesund - Skeid Man 18:00
Raufoss - Strømmen Man 18:00
KFUM - Nest Sotra Man 15:00
Ull/Kisa - Kongsvinger Man 18:00
Jerv - Notodden Man 18:00
Hamkam - Sogndal Man 18:00

Runde 5 (27/04-29/04)
Sogndal - Raufoss Søn 18:00
Strømmen - Hamkam Søn 18:00
Sandnes Ulf - KFUM Søn 18:00
Kongsvinger - Jerv Søn 18:00
Notodden - Aalesund Søn 15:00
Skeid - Tromsdalen Søn 18:00
Nest Sotra - Ull/Kisa Søn 18:00
Start - Sandefjord Lør 15:30

Runde 6 (04/05-06/05)
Tromsdalen - Notodden Søn 18:00
Aalesund - Sogndal Lør 15:30
Sandefjord - Nest Sotra Søn 15:00
Raufoss - Kongsvinger Søn 18:00
KFUM - Jerv Søn 18:00
Ull/Kisa - Skeid Søn 18:00
Hamkam - Sandnes Ulf Søn 18:00
Start - Strømmen Søn 18:00

Runde 7 (11/05-13/05)
Sogndal - KFUM Lør 15:30
Strømmen - Aalesund Søn 15:00
Sandnes Ulf - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Tromsdalen Søn 18:00
Notodden - Hamkam Søn 18:00
Skeid - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Ull/Kisa Søn 18:00
Nest Sotra - Start Søn 18:00

Runde 8 (16/05-16/05)
Aalesund - Tromsdalen Tor 18:00
Sandefjord - Skeid Tor 18:00
Raufoss - Sandnes Ulf Tor 18:00
KFUM - Strømmen Tor 18:00
Ull/Kisa - Notodden Tor 18:00
Nest Sotra - Sogndal Tor 18:00
Hamkam - Kongsvinger Tor 18:00
Start - Jerv Tor 18:00

Runde 9 (25/05-27/05)
Tromsdalen - KFUM Lør 15:30
Sogndal - Start Søn 15:00
Strømmen - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Raufoss Søn 18:00
Skeid - Sandnes Ulf Lør 15:30
Ull/Kisa - Hamkam Søn 18:00
Jerv - Aalesund Søn 18:00

Runde 10 (01/06-03/06)
Sandnes Ulf - Kongsvinger Lør 15:30
Aalesund - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Sogndal Søn 20:00
Raufoss - Tromsdalen Søn 18:00
KFUM - Notodden Søn 18:00
Nest Sotra - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Jerv Søn 18:00
Start - Skeid Søn 18:00

Runde 11 (15/06-17/06)
Tromsdalen - Nest Sotra Søn 18:00
Sogndal - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Start Lør 15:30
Notodden - Sandefjord Søn 18:00
Skeid - KFUM Søn 18:00
Ull/Kisa - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Sandnes Ulf Søn 18:00
Hamkam - Aalesund Søn 15:00

Runde 12 (22/06-24/06)
Sogndal - Skeid Søn 18:00
Strømmen - Kongsvinger Søn 18:00
Sandnes Ulf - Tromsdalen Søn 18:00
Sandefjord - Ull/Kisa Søn 18:00
Raufoss - Aalesund Søn 18:00
KFUM - Hamkam Søn 18:00
Nest Sotra - Jerv Søn 18:00
Start - Notodden Lør 15:30

Runde 13 (29/06-01/07)
Tromsdalen - Start Søn 18:00
Kongsvinger - Sogndal Søn 15:00
Notodden - Strømmen Søn 18:00
Aalesund - Sandnes Ulf Søn 18:00
Skeid - Nest Sotra Søn 18:00
Ull/Kisa - KFUM Søn 18:00
Jerv - Sandefjord Søn 18:00
Hamkam - Raufoss Lør 15:30

Runde 14 (20/07-22/07)
Sogndal - Tromsdalen Søn 18:00
Strømmen - Skeid Søn 18:00
Sandnes Ulf - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Kongsvinger Søn 20:00
Raufoss - Jerv Søn 18:00
KFUM - Aalesund Søn 18:00
Nest Sotra - Notodden Søn 18:00
Start - Hamkam Søn 18:00

Runde 15 (27/07-29/07)
Tromsdalen - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Skeid Søn 18:00
Notodden - Sandnes Ulf Søn 18:00
Aalesund - Nest Sotra Søn 18:00
KFUM - Raufoss Søn 18:00
Ull/Kisa - Start Søn 20:00
Jerv - Sogndal Søn 18:00
Hamkam - Sandefjord Søn 18:00

Round 16 (03/08-05/08)
Sogndal - Ull/Kisa
Strømmen - Jerv
Sandnes Ulf - Hamkam
Sandefjord - Tromsdalen
Raufoss - Notodden
Skeid - Aalesund
Nest Sotra - KFUM
Start - Kongsvinger

Round 17 (10/08-12/08)
Tromsdalen - Skeid
Kongsvinger - Raufoss
Notodden - Sogndal
Aalesund - Strømmen
Sandefjord - Start
KFUM - Sandnes Ulf
Ull/Kisa - Nest Sotra
Jerv - Hamkam

Round 18 (17/08-19/08)
Sogndal - Aalesund
Strømmen - Notodden
Sandnes Ulf - Jerv
Raufoss - Ull/Kisa
Skeid - Sandefjord
Nest Sotra - Kongsvinger
Hamkam - KFUM
Start - Tromsdalen

Round 19 (21/08-21/08)
Tromsdalen - Sogndal
Kongsvinger - Strømmen
Notodden - Nest Sotra
Aalesund - Hamkam
Sandefjord - Raufoss
Skeid - Start
Ull/Kisa - Sandnes Ulf
Jerv - KFUM

Round 20 (24/08-26/08)
Sogndal - Kongsvinger
Strømmen - Tromsdalen
Sandnes Ulf - Aalesund
Raufoss - Start
KFUM - Ull/Kisa
Jerv - Skeid
Nest Sotra - Sandefjord
Hamkam - Notodden

Round 21 (31/08-02/09)
Tromsdalen - Hamkam
Notodden - KFUM
Aalesund - Jerv
Sandefjord - Sandnes Ulf
Raufoss - Nest Sotra
Skeid - Kongsvinger
Ull/Kisa - Strømmen
Start - Sogndal

Round 22 (14/09-16/09)
Sogndal - Sandefjord
Strømmen - Start
Sandnes Ulf - Notodden
Kongsvinger - Aalesund
KFUM - Skeid
Jerv - Raufoss
Nest Sotra - Tromsdalen
Hamkam - Ull/Kisa

Round 23 (18/09-18/09)
Tromsdalen - Sandnes Ulf
Notodden - Kongsvinger
Aalesund - KFUM
Sandefjord - Strømmen
Raufoss - Hamkam
Skeid - Sogndal
Ull/Kisa - Jerv
Start - Nest Sotra

Round 24 (21/09-23/09)
Strømmen - Sogndal
Sandnes Ulf - Raufoss
Kongsvinger - Ull/Kisa
Aalesund - Notodden
KFUM - Sandefjord
Jerv - Tromsdalen
Nest Sotra - Skeid
Hamkam - Start

Round 25 (28/09-30/09)
Tromsdalen - Kongsvinger
Sogndal - Nest Sotra
Notodden - Jerv
Sandefjord - Hamkam
Raufoss - KFUM
Skeid - Strømmen
Ull/Kisa - Aalesund
Start - Sandnes Ulf

Round 26 (05/10-07/10)
Strømmen - Nest Sotra
Sandnes Ulf - Sogndal
Kongsvinger - Sandefjord
Notodden - Ull/Kisa
Aalesund - Raufoss
KFUM - Tromsdalen
Jerv - Start
Hamkam - Skeid

Round 27 (19/10-21/10)
Tromsdalen - Aalesund
Sogndal - Jerv
Strømmen - Raufoss
Kongsvinger - Hamkam
Sandefjord - Notodden
Skeid - Ull/Kisa
Nest Sotra - Sandnes Ulf
Start - KFUM

Round 28 (26/10-28/10)
Sandnes Ulf - Skeid
Notodden - Tromsdalen
Aalesund - Start
Raufoss - Sogndal
KFUM - Kongsvinger
Ull/Kisa - Sandefjord
Jerv - Nest Sotra
Hamkam - Strømmen

Round 29 (02/11-04/11)
Tromsdalen - Raufoss
Sogndal - Hamkam
Strømmen - KFUM
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Sandefjord - Jerv
Skeid - Notodden
Nest Sotra - Aalesund
Start - Ull/Kisa

Round 30 (09/11-11/11)
Sandnes Ulf - Strømmen
Notodden - Start
Aalesund - Sandefjord
Raufoss - Skeid
KFUM - Sogndal
Ull/Kisa - Tromsdalen
Jerv - Kongsvinger
Hamkam - Nest Sotra

Annonse fra Obos-ligaen: