Støtt din klubb – bli OBOS-medlem!

For hvert nye OBOS-medlem mottar klubben din 200 kroner.

Registrer deg her og velg din klubb.

Norges enkleste og mest innbringende dugnad? Bli medlem selv eller verv en venn, og din favorittklubb i OBOS-ligaen mottar 200 kroner i støtte pr. vervede medlem!

– For hvert medlem klubben verver, mottar man 200 kroner i støtte fra OBOS. Om klubben klarer å verve 500 nye OBOS-medlemmer, blir det 100.000 kroner rett i klubbkassa, og klubben bestemmer selvsagt selv hva pengene skal gå til, forklarer kommunikasjonsrådgiver Eddie Chr. Thomas i OBOS.

Man melder seg inn i OBOS via en lenke på klubbens nettsider, eller på Verveligaen.no.

– Det er viktig at man benytter det innmeldingsskjemaet som er laget for DIN klubb som du finner når du trykker på logoen til klubben i ditt hjerte. Man skal altså ikke bruke det generelle OBOS-innmeldingsskjemaet man finner under den grønne knappen «Bli medlem» øverst på siden. Man må melde seg inn via klubbens eget innmeldingsskjema. Det er kun på den måten at vi kan se hvor mange medlemmer den enkelte klubb har vervet, forklarerThomas.

Det koster 300 kroner å melde seg inn i OBOS, og vervekampanjen varer fra 1. september til 1. desember.

Støtt klubben i ditt hjerte – meld deg inn i OBOS!

Annonse fra Obos-ligaen: